İLÇE PROTOKOL LİSTESİ
UNVANI
ADI SOYADI
1
Kaymakam
Gökhan GÖRGÜLÜARSLAN
GARNİZON KOMUTANI
2
Garnizon Komutanı
Pers. Albay Fevzi KOYUNCU
İLÇE BELEDİYE BAŞKANI
3
Belediye Başkanı
Rahmi GENÇER
CUMHURİYET BAŞSAVCISI
4
Cumhuriyet Başsavcısı
Kürşat ALBAYRAK
BARO TEMSİLCİSİ
5
Ayvalık Baro Temsilcisi
Av. Kemal TUTKOPAR
İLÇE GENEL KOLLUĞUN EN ÜST AMİRLERİ 
6
Kuzey Ege Sahil Güvenlik Grup Komt.V.
Kd. Yzb. Aytaç BAYIRLI
7
İlçe Emniyet Müdürü
4.Sınıf Emn.Müd.            Turgut COŞKUN
8
İlçe Jandarma Komutanı
J.Yzb. Özay DÖRTTEPE
 
YÜKSEKOKUL MÜDÜRÜ
9
Ayvalık Mes. Yük. Okulu
Dr. Öğr. Üyesi  Yakup DİNÇ
 
SİLAHLI KUVVETLER
10
TSK 1.Basamak Muayene Amiri
Tabip Albay Fatih ÖZENALP
11
Muhafaza Hizmet Birlik Komutanı
Yüzbaşı Ersoy GEZGİN
12
Askerlik Şubesi Başkan V.
Pers. Asb. Kd. Bçvş.      Gökhan GÜL
İKTİDAR PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
13
Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Bşk.
Hakan KAYAALP
ANA MUHALEFET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
14
Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı
Hüseyin ŞALMANLI
  TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNDE GRUBU BULUNAN DİĞER PARTİLERİN İLÇE                            BAŞKANLARI
15
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı
Ali ATALAY
16
İyi Parti İlçe Başkanı
Mehmet AMAÇ
CUMHURBAŞKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
17
İlçe Müftüsü
Emre ÖNAL
ADALET BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
18
Ayvalık Kadın Açık Cezaevi Müdürü
Ferruh KAYALI
AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
19
İlçe Aile ve Sosyal Hizmet Müdür V.
Aydın BİRDAR
20
İlçe Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü
Mehmet ÖZKAYA
21
İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü
Mukaddes GÜNDOĞAN
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
22
İlçe Tapu Müdürü
Yılmaz BAYKAL
23
İlçe Milli Emlak Müdürü
Saim ATEŞ
24
İlçe Kadastro Birim Yetkilisi
Serkan KARGACIOĞLU
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
25                                                            
Uedaş İşletme Sorumlusu
Mehmet YILDIRIM
26
TEİAŞ Şefi
İlhan YILMAZ
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
27
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür V.
Ahmet Şaban SUAKAR
GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
28
İlçe Gümrük Müdürü
Mesut KOÇ
 
29
 
Gümrük Muhafaza, Kaçakçılık ve İstihbarat Bölge Amirliği
Muharrem YILMAZ
HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
30
İlçe Malmüdürü
Mustafa ÇINAR
31
İlçe Vergi Dairesi Müdürü
Ferhat HACIÜMMETOĞLU
İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
32
İlçe Yazı İşleri Müdürü
Elif KIVANÇ
33
İlçe Nüfus Müdürü
Ömer Lütfi KAPLAN
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
34
İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü
Aygül ÖNCEL ŞAHİN
35
Turizm Danışma Bürosu Şube Müdürü
H.Yasemin GENÇER
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
36
İlçe Milli Eğitim Müdürü
Güner BAHADIR
SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
37
İlçe Sağlık Müdürü
Dr. Mehmet Onur KOÇAK
38
Ayvalık Devlet Hastanesi Başhekimi
Dr. Evren AKGÖL
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
39
İlçe Tarım ve Orman Müdür V.
Mehmet UYSAL
40
İlçe Meteoroloji Müdürü
Rasim SARAÇ
41
İlçe Orman İşletme Şefi
Deniz MELTEM
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
42
Karayolları 14. Şube Şefi
Savaş ÖZEVİN
43
İlçe PTT Müdürü
 
Emine GÜMÜŞ
44
İlçe Telekom Şefi
Lütfü ŞİŞECİOĞLU
45
Liman Başkan V.
Yasin ALDEMİR
KAMU BANKALARININ MÜDÜRLERİ, KİT  VE TRT ÜST YÖNETİCİLERİ
46
T.C. Ziraat Bankası Şube Müdürü
Emine KIRAN
47
T. Halk Bankası Şube Müdürü
Aydemir ÖZ
48
T. Vakıflar Bankası Şube Müdürü
Arif ÖZTAŞ
TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNDE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI
49
Saadet Partisi İlçe Başkanı
Hasan MEMİŞ
50
Türkiye Komünist Partisi İlçe Başkanı
Hüseyin ÖZCAN
51
Demokratik Sol Parti İlçe Başkanı
Hasan ATMACA
52
Emek Partisi İlçe Başkanı
Musa METİN
53
Genç Parti İlçe Başkanı
Ridvan GENCER
54
Vatan (İşçi) Partisi İlçe Başkanı
Tuğhan ARBAK
55
Halkların Demokratik Partisi İlçe Başkanı
Abdulkadir ELİTAŞ
56
Özgürlük ve Dayanışma Partisi İlçe Başkanı
Kemal GÖZÜYAŞLI
57
Demokratik Parti İlçe Başkanı
Ali GEYİK
BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
58
Belediye Meclis Üyesi
Ufuk OVA
59
Belediye Meclis Üyesi
Nilay TOPRAK
60
Belediye Meclis Üyesi
M.Ali Yalçın TAŞ
61
Belediye Meclis Üyesi
Ahmet ERKAL
62
Belediye Meclis Üyesi
Hüseyin BARIŞ
63
Belediye Meclis Üyesi
Dilek SARAÇOĞLU
64
Belediye Meclis Üyesi
Fahri GÜREN
65
Belediye Meclis Üyesi
Murat İbrahim MÜHÜRDAROĞLU
66
Belediye Meclis Üyesi
Salman KAYRAN
67
Belediye Meclis Üyesi
Şakir SAKARYA
68
Belediye Meclis Üyesi
Gökay BACAN
69
Belediye Meclis Üyesi
Mehmet Ali TUNCER
70
Belediye Meclis Üyesi
Aydın DERİNOVA
71
Belediye Meclis Üyesi
Fikri ÇALIK
72
Belediye Meclis Üyesi
Firdes TÜRKYILMAZ
73
Belediye Meclis Üyesi
Muhittin TÜFEKÇİ
74
Belediye Meclis Üyesi
Şeref AKIN
75
Belediye Meclis Üyesi
Halil GÜR
76
Belediye Meclis Üyesi
Arif TÜNEK
77
Belediye Meclis Üyesi
Merih ARSLAN
78
Belediye Meclis Üyesi
Ufuk TURAN
79
Belediye Meclis Üyesi
Ali GÜR
80
Belediye Meclis Üyesi
Volkan EVREN
81
Belediye Meclis Üyesi
Sinan Oğuz BAŞKURT
82
Belediye Meclis Üyesi
Özge TOYGAR
MESLEKİ KURULUŞ TEMSİLCİLERİ
83
Ticaret Odası Başkanı
Mustafa BÜYÜKÇIVGIN
84
Ziraat odası Başkanı
Hasan KITAY
85
Esnaf Odası Başkanı
Melih ÇAKIRCA
86
Şoförler Odası Başkanı
Aziz CİDDİ
87
Sebze ve Meyveciler Odası Başkanı
Elmas ÖZMEN
88
Mimarlar Odası Başkanı
Necmi Berke COŞKUN
89
Eczacılar Odası Temsilcisi
Ecz. Güler KÖSEDAĞ
90
İnşaat Mühendisleri Odası Temsilcisi
İsmail Hamdi TAŞ
91
Elektrik Mühendisleri Odası
Mesut Nail AKIN
ULUSAL GAZETE TEMSİLCİLİKLERİ YEREL BASIN VE TV KURULUŞLARI
GÜNLÜK GAZETELER
92
Sözcü Gazetesi
Serdar GÖKTEKİN
HAFTALIK GAZETELER
93
Basın Hürses
Oya UĞRAL
94
Medya Ayvalık
Suat SALGIN
ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
95
Akbank Şube Müdürü
Turgay PEKCAN
96
T.İş Bankası Şube Müdürü
Necdet YILDIZHAN
97
Yapı Kredi Bankası Şube Müdürü
Hülya ÇEÇEN
98
Denizbank Şube Müdürü
Tezcan EROL
99
Garanti Bankası Şube Müdürü
Egemen KESKİN
100
TEB Şube Müdürü
Cihan YILMAZ
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEKLER
101
Ayvalık Muhtarlar Derneği
Yener KOŞVAR
102
Ayvalık Verem Savaş Derneği
Mehmet GEZGİN
103
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Ayvalık Şubesi
Zeliha Gülen DİRİM
104
Türkiye Kızılay Derneği Ayvalık Temsilciliği
Hamdi ATAY
105
Türk Hava Kurumu Ayvalık Şubesi
Yavuz DURU
106
Atatürkçü Düşünce Derneği Ayvalık Şubesi
Ahmet Feti ÜZGEÇ
107
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Ayvalık Şubesi
Emine Nuray ÖZER
108
Türk Anneler Derneği Altınova Şubesi
Selma USLU
109
Türk Anneler Derneği Küçükköy Şubesi
Gülşen BİLLURCU
110
Türk Anneler Derneği Ayvalık Şubesi
Dilek YENİM
111
Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Ayvalık Şubesi
İsa ASLAN
112
Kadının Sosyal Hayatını Araştırma ve İnceleme Derneği Ayvalık Şubesi
Filiz KARAYELLİ
113
Türkiye Gazi ve Şehit Aileleri Vakfı Temsilciliği
Mehmet KIRANOĞLU